Menu Menu
Slovenská verzia Deutsch version


Vila v Dominikánskej republike, v ktorej Falco od roku 1996 až po rok 1998 žil sa nachádza v prázdninovej oblasti "Hacienda Resorts" medzi Sosua a Puerto Plata. Po jeho smrti dostala vila názov "Villa Falco". Jej hodnota je približne 400 000 USD.

Vila je dvoj poschodová má tri spálne, štyri kúpelne a plochu asi 300 štvorcových metrov. Druhé podlažie sa vyznačuje unikátnym otvoreným štýlom s francúzskymi dverami. Z druhého poschodia je prekrásny výhľad na hory. Všetky spálne na prvom poschodí majú v súprave kúpelňu. Každá spálňa má posúvacie sklenené dvere, ktoré sa otvárajú na súkromnú záhradnú časť.

Vila má priestorne otvorené prvé poschodie obývací a jedálenský priestor so sklenenými posúvacími dverami ktoré sa otvárajú priamo na vonkajšiu zakrytú časť. Dva stupne vyrovnávajú rozdiel medzi lagúnovým bazénom a zakrytou častou. Vo vile je slnečno po celý deň s uchvacujúcim rozhľadom na hory a okázalou záhradou, celý tento komplex má zabezpečené súkromie múrom.Späť na spojené s FalcomMoja zbierka Návštevná kniha Emotional (2002)