Menu Menu
Slovenská verzia Deutsch version
Nový čas

z 18.11.2009Sex, chľast a drogy: Taký bol život speváka Falca (†40)!


Pravda vyšla na povrch až jedenásť rokov po Falcovej smrti!

Spevákov bývalý manažér Horst Bork vydáva knihu o rakúskej popovej legende, ktorá zomrela v roku 1998 pri automobilovej nehode.

Búrliváka Falca pripravili drogy a alkohol o život.

V biografii Pravda o Falcovi prezrádza všetko o jeho drogových a alkoholových excesoch a rozpráva aj o počatí spevákovej údajnej dcéry.

Falco zo žiarlivosti založil požiar v hoteli.

Manažér speváka hitov Jeanny či Rock Me Amadeus odhalil, že Falco bol chorobne žiarlivý. Keď sa v roku 1986 zahľadel do plavovlasej letušky, ktorá dala prednosť členovi jeho štábu, Falco sa mu kruto pomstil. Napísal na lístoček slovo Zradca, zapálil ho a sokovi v láske strčil pod dvere hotelovej izby. Škodu za 20-tisíc € Falco zhodnotil slovami „drahá s.ačka".

Zmluvu za 12 miliónov mariek Falco prepil!

Spevákov agent Bork odhalil, že v tom istom roku prišiel Falco o kontrakt na 12 miliónov mariek, lebo zmeškal podpis zmluvy. V drogovom a alkoholovom opojení nestihol lietadlo do Londýna. Megahit Jeanny napísal v drogovom opojení! Manažér Bork odhalil, ako vznikla Falcova kultová pieseň. „Chcel stále spievať, lebo Jack Daniels a kokaín práve začali fungovať. Z pocitov agresivity a bezmocnosti spieval ako o život!" spomína Falcova bútľavá vŕba.

Priateľka z Falca urobila paroháča, keď sa opil do bezvedomia!

Falcova priateľka Isabella počas tehotenstva tvrdila, že dcéru Katharinu (23) počali v hoteli v Grazi. No v osudnú noc sa podľa manažéra Falco opil až do stavu kómy a bezvládne ležal za hotelovým pultom. Krvný test v roku 1993 preukázal, že Falco Katharininým biologickým otcom nebol.
Späť na Média a tlačMoja zbierka Návštevná kniha Emotional (2002)