Menu Menu
Slovenská verzia Deutsch version
BRAVO

z 16.01.1986Koniec s neviazaným životom! - Isabella berie Falca na vodítku


Že rakúsky sokol nieje priateľom melanchólie, vie každý, ktorý ho trochu pozná. Víno, žena a spev boli vždy isto jeho životnými filozofiami. Ale teraz je všetko ináč. Priateľka Isabella bude mať v marci dieťa: Falco bude solídný!

Falco a Isabella

Bravo: Ty si bol dlhý čas známy ako viedenský divoký pes. Človek by nato povedal, ty si menil dievčatá ako ostatný ľudia trenírky - a náhle počúvame, ty si sa stal solídnym.
Falco: To presne súhlasí. Hýreniu je koniec. Ja som určite nebol dieťa zarmútenosti, avšak človek príde do istého veku, keď túži po niečom serióznom.

Bravo: A to seriózne je teraz tvoja priateľka Isabella?
Falco: Áno, správne. V Isabelle som našiel niečo také ako moju vysnenú ženu.

Bravo: Kedy a kde si ju spoznal?
Falco: Bolo to na festivale "Opus & Friends" 1985 v Grazi. Tam sme sa stretli v zákulisí a robili "očká". Vtedy si ma vydobyla medzi ďalšími dámskymi známosťami a venoval som sa celkom Isabelle.

Bravo: S jasným úspechom, lebo sa staneš čoskoro otcom.
Falco: Áno, to nebolo pôvodne tak naplánované, ale ja som si na myšlienku stať sa otcom zvykol, a strašne sa už teším na uličníka.

Bravo: Zmení sa kvôli dieťaťu celý tvoj život?
Falco: Áno, celkom určite. Aj na začiatku, ako sme vedeli, že príde malé, premýšľali, či si to necháme, avšak potom sme vedeli, že my obaja chceme spoločne zostať, a teraz sme obaja celkom natešený na malé.

Bravo: Chceš radšej syna alebo dcéru?
Falco: To mi je skutočne celkom jedno. Hlavná vec aby bolo dieťa zdravé, všetko ostatné príde.

Bravo: Chceš sa teraz tiež oženiť?
Falco: Nie, prečo aj. Obaja sme dospeli k tomu, že to nemusí byť. Žije sa nám výborne tiež bez dodacieho listu. Keď neskôr, kvôli dieťaťu, keď pôjde do školy alebo tak, raz to bude dôležitejšie, potom sa vezmeme. Ale teraz by to tak vyzeralo, ako sme sa museli vziať kvôli dieťaťu, a to je hlúposť.

Bravo: Býva Isabella teraz už u teba?
Falco: Áno, byt je predsa dostatočne veľký. Ale keď bude dieťa tu v marci, chcem vyhliadnuť nejaký dom mimo Viedne, dokonca asi v Kitzbühle, aby dieťa malo miesto na dovádzanie a nemusí vyrastať v meste.
Späť na Média a tlačMoja zbierka Návštevná kniha Emotional (2002)